logo

O mnie

Jestem pasjonatem fotografii który swoją pasję zmienia w sposób na życie.

Nazywam się Mariusz Musiński, mieszkam w Lublinie, pracuję w całej Polsce i nie tylko. Moja przygoda z fotografią zaczęła się około 8 lat temu, tak naprawdę od... fotografii rodzinnej. Długo szukałem tego jedynego, właściwego kierunku w fotografii. Odkryłem jednak, że najwięcej emocji niesie ze sobą fotografowanie ludzi, ich śmiechu, zadumy, oraz radości. Stąd też moją główną działalnością fotograficzną jest fotografia ślubna i okolicznościowa.

Duża część mojej pracy to zdjęcia ślubne. Tutaj najwięcej jest pięknych emocji, które uwieczniam byście Państwo zawsze mogli powrócić do tych wyjątkowych chwil. Staram się być nie tylko fotografem ślubnym, który zrobi zdjęcia. Z każdej chwili chcę uczynić magiczny moment, który przeniosę na zdjęcie oddające magię przeżywanych chwil i emocji.

Fotografią ślubną zajmuję się w Lublinie lecz nie tylko. Jeśli chcielibyście Państwo mieć sesję zdjęć ślubnych wykonaną w innym miejscu Polski bądź poza nią - również dojadę.

W swojej pracy posługuję się aparatami marki Nikon z użyciem bardzo dobrej jakości jasnymi obiektywami , które umożliwiają mi fotografowanie w trudnych warunkach oświetleniowych.

Fotografie ślubne, rodzinne czy okolicznościowe, które zobaczycie na mojej stronie powstały w ciągu ostatnich kilku lat, podczas moich podróży oraz podczas różnych zajęć i warsztatów fotograficznych m.in. w Lubelskiej Szkole Fotografii.

Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć.

Mariusz

fotograf lublin, fotograf na ślub lublin, fotografia ślubna lublin, fotografia ślubna cennik